Kyuss, Kros i Krug

28.5.2012. ponedjeljak

Shiatsu, zadnji tretman u kombinaciji 3 u 2 tjedna...http://www.shiatsu-soba.hr/

30.5.2012. srijeda

Maksimir, 44 minute trčkaranja…

31.5.2012. četvrtak

Maksimir, kros liga, kratka…pao rekord star 7 godina za 6 sekundi i sada je 17:13! Prvi krug 8:22, a onda u drugom pad…možda bi se dalo ispod 17 kad bi se ujednačila 2 kruga sa 8 i pol minuta. Ali ovo je bilo zadnje kolo u Maksiću, a na jesen kad opet krene kros liga sumnjam da ću trčati neko kolo jer će noge biti na poštedi nakon UTMB-a.

2.6.2012. subota

Proljetni Sljemenski Krug v3, 40km, 5h 40min…super tura za jači trening! Prisutni: Mirela, Kliker, Mukki, Terzinho, Pećot i Marović…do Risgnaka!

Bonus od srijede navečer: KYUSS LIVES! 5+

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=lzwphO8f98Y&feature=relmfu

A u ponedjeljak Tortoise!!

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Pon – Pon

21.5.2012. ponedjeljak

Sljeme,

1h 4min – Bikča do Puntje 37:27 i natrag.

22.5.2012. utorak

Shiatsu tretman: http://www.shiatsu-soba.hr/– potpuno opuštanje i poticanje energije kroz tijelo…nakon ova 2 tretmana osjećam se totalno lagano i mekano u tijelu, shiatsu je odlična terapija za poticanje protočnosti energije u tijelu, te ujedno opuštanje i masaža, nismo ni svjesni koliko smo ukočeni i napeti od glave do pete ili obratno…zadnji tretman je u ponedjeljak…

23.5.2012. srijeda

Sljeme,

1h 7min – Bikča do Puntje 36:49 i natrag.

24.5.2012. četvrtak

Maksimir, kros liga, kratka – 17:33…fino, fino…

26.5.2012. subota

Vrata – Bitoraj – Vrata…2 medvjeda, krdo divljih svinja na livadi, zec, orao sa večerom u kljunu, vjeverica…

Dodatak: Florijan osvojio broncu u skoku u dalj (3.38m) na klupskom prvenstvu na Sveticama! To mu je rekord iako mislim da je u probnom skoku malo dalje skočio, ali taj skok ipak nije službeni. Borio se ko lav iako je među mlađima u svojoj kategoriji (2002. i mlađi – Flo je 2004.). U trčanju na 200 bio je sedmi sa 37 sec, a u bacanju vorteksa negdje u sredini…uprić!

27.5.2012. nedjelja

Podkilavac – Vidalj (zapadnin grebenom Mudne doli) – Ćunina glava – Hahlić – Podkilavac…kravosas (crni gad), srna, divlji konji na livadama kod Hahlića…

28.5.2012. ponedjeljak

Sljeme,

1h 1min – Bikča do Puntje 35:51 i nazaj!

UPRI!

Posted in Uncategorized | 5 Comments

After Traversa

15.5.2012. utorak

Shiatsu kod Lidije – http://www.shiatsu-soba.hr/ – imam ciklus od 3 tretmana u 2 tjedna.

16.5.2012. srijeda

Dotka,

70 min – od doma preko Maksića do Dotke i na Dotki legendarni mtb krug u ran formatu. Vrijeme je bilo kišno i tmurno, a tada mi je Dotka najljepša…u prolazu kroz Maksić sa stadiona je uz bakljadu grmilo: “I vani i kod kuće Texta igra nemoguće!” – osvojen je kup ZNS -a, u finalu je pao prvoligaš Lokomotiva! Sada u ždrijeb kupa Hrvatske, možda naleti Hajduk!

18.5.2012. petak

Sljeme,

1h 20min, Lagvić – Mrcina – Cer – Kraljičin zdenac – Lagvić.

19.5.2012. subota

Sljeme,

Plandranje: Markuševec (Vumelje) – Hunjka – Gorščica i istim putem nazad…

UPRI!

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Traversa i Sleep

9.5.2012. srijeda

Maksimir,

60 min – jogging

12.5.2012. subota

Sljeme

6h 15min – TRAVERSA 50K, legendarna sljemenska tura! Želio sam probati opet ispod 6 sati, ali na Lazu sam ispario od jare i pripeke! 🙂 Super je na kraju ispalo s obzirom da sam skoro pola zadnjeg makadama prohodao u nemoći i polu halovima od vrućine…a onda u Zelini nezaboravni trenuci oporavka i opuštanja sa Edijem u hladu, na toplom asfaltu, pored birtije,hehe…al brzo smo se vratili u normalu, svaki gutljaj mineralke daje novi udah u život!

13.5.2012. nedjelja

TVORNICA :  Sleep (USA) + A Storm of Light (USA)

Strašna svirka, pogotovo Sleep, koje legende…čisti doom!

A Storm of Light - bend Josh Grahama iz Neurosis

Sleep on the stage - DOOM MANTRA NA NAJJAČE 🙂

From Beyond!

Legende: Al & Matt

 

Posted in Uncategorized | 3 Comments

10 dana

2.5.2012. srijeda

Sljeme,

43:51 – Jutarnja Gelender liga 6, 5.kolo.

5.5.2012. subota

6h 42min – Grobnik treking

Od 2.5-12.5. JGl, Grobnik Trek i Traversa 50K…zelo aktivnih 10 dana…

Sljedeći tjedan odmor jerbo osjećam umor…možda jedan lagani trek na brdu, a onda u subotu Traversa 50K!

UPRI!

 


 

Posted in Uncategorized | Leave a comment