Cilj

Malo mutna finisherska! Traže 15 evra za fotku, a to mi se čini ipak malo preveć…

UTMB 2012 – CILJ:

http://utmb.livetrail.net/coureur.php?type=dossard&rech=3701

Ovaj blog je bio zamišljen da zapisujem sve svoje sportske aktivitis do UTMB-a, ali nakon rejsa blog se neće ugasiti već će krenuti nekim drugim smjerom, vertikalom ili dužinom. 😉

SeYa uskoro!

 

Posted in Uncategorized | 6 Comments

Waterloo Sunset

U zadnjih desetak dana jednom trčkaranje u Maxiću, dvaput laganini hodanje na Sljeme i dva bajkanja također na Sljeme. Oba bajkanja bila su po cesti i u 5 fingersicama, ali jednom sam bio sa  speckom, a jednom sa montićem.

Do sljedećeg postića…

 

 

 

Posted in Uncategorized | Leave a comment

Bivakiranje

6.8. – 9.8.2012. – 3x Sljeme

Puntjarka u ponedjeljak, run sa Letzgo Brothers u utorak i to malo duži od planiranog. Od parkinga do Šumarevog puta, pa na Graf i Bistransko sedlo te za kraj uspon po crvenom spustu! U četvrtak standardno Puntja liga.

10.8. – 12.8.2012. – Mini UPRI kamp Jezersko, Kamniško Savinjske Alpe

U subotu je tura počela od Šenkove domačije u Jezerskom, a završila točno prije mraka na dnu tovorne žičnice koja ide do Češke koće. Tu nas je Drejc pokupil sa autom i olakšal nam noćno tabananje po makadamu natrag do Šenkove domačije.

Krenuli smo u 8 ujutro usponom na Veliku Babu (2127m) preko Jenkove planine i Male Babe. Sa Velike Babe smo se prebacili na Ledinski vrh (2108m) i nakon kratkog odmora otišli preko Jezerskog sedla prema Rinkama. Koroška Rinka (2433m) bio je sljedeći vrh i tada su se oblaci već dosta navukli i prekrili sve Kamniške vrhove. Počela je kišica pa smo umjesto na Skutu zgibali u bivak pod Skutom, tam se utaborili, malo posušili i drijemnuli. ŠoKre je bio uporan pa je nastavio dalje po kiši, ali ipak nije uspio do Skute. Kišica je prestala pa krenusmo dalje putem koji zaobilazi vrh Skutu i ide malo okolo do Mlinarskog sedla (2335m) sa kojeg se trebamo spustiti u Jezersko preko Češke koće. No hribi nas ne puštaju dolje, žele nam dati još malo avanture pa nakon sat vremena opet počinje padati kišica, a mi točno ispred bivka pod Grintovcem! I tak nakon samo sat vremena opet bivakiramo i kartamo belu! Pol ure bivakiranja i oblaci se razilaze, a mi na uprić do Mlinarskog sedla i sa njega brutalno strmim spustom prema Češkoj koći (tu smo večerali) i Jezerskom. Na kraju računica kaže da smo nekih desetak sati bili iznad 2000 metara…fino,fino…luda avantura…

U nedjelju lagana kružna tura od Jezerskog vrha (bivši granični prelaz između Slo i A) na Karnten Storschitz (1759m) – austrijski vrh odmah do granice.

Malo fotki bez nekog redosljeda:

 

Posted in Uncategorized | Leave a comment

40

24.7.2012. utorak

Sljeme – Gips.

26.7.2012. četvrtak

Sa 39 godina novi rekord u nordic run shemi na Puntji! 35:11 – za 3 sekunde!

29.7. 2012. nedjelja

40 godina – Grintovec 2:13:56, zakon brutalka…hajme kakav uprić! 🙂

Oko 20km, 2000 uspona i 2000 silaska…

 

 

Posted in Uncategorized | 2 Comments

After BO – Senj

17.7.2012. utorak

60 min, Maksimir – laganini run pa poslije na Pan u Textu!

19.7.2012. četvrtak

Puntjarka sa štapovima, jedva se dovukoh do gore za malo manje od 40 minuta…bio mi je totalno loš dan za sport…

21.7.2012. subota

22 km, Maksić – dugi trening sa Sljeme, Brooks, a bila je i Texta na pripremama kod Haulikove.

22.7.2012. nedjelja

Parking – Gips – Gelender (44:40) – Lugarnica – Leustek – Parking. Skoro sve run.

—————————————————————-

20 years of “Spine of God” – sssssss!

Posted in Uncategorized | Leave a comment